Pracownia Kreatywna

 

Kreacja graficzna 


Ułamek sekundy. Tyle czasu potrzebujemy, żeby nasza kreacja trafiła do odbiorcy. Bo dobry projekt to taki, który pracuje w każdych warunkach. Jego estetyka powinna iść w parze z przekazem. Więcej – estetyka powinna być przekazem. Dlatego solidny warsztat to jedno. Równie ważne są świadomość i empatia.
Tylko dzięki nim można odpowiedzieć sobie na pytania: po co? dla kogo? gdzie? Dbamy, by każdy projekt był zarazem pociągający wizualnie i skuteczny marketingowo. ATL, BTL, internet, social media – daj nam do myślenia.

 

 

Branding 


Oferujemy pełny pakiet budowy nowego lub odświeżenia wizerunku Twojej firmy. Daj się poznać. Dzięki odpowiedniemu „ubraniu” przenikniesz do świadomości Klientów. Pamiętaj, że musisz być widoczny, nawet w cieniu kogoś innego.

 

 

 

Internet

Rozumiemy specyfikę cyberprzestrzeni. I umiemy to wykorzystać. Najpierw przedrzemy się przez gąszcz informacyjny, a potem wprawimy neurony odbiorców w ruch. Możesz liczyć na świetne wykonanie realizacji internetowych – od stron, serwisów, sklepów internetowych na banerach promocyjnych kończąc – wszystko dostosowane do Twoich potrzeb. Bądź pewien, że z nami nie zginiesz.

 

 

Gadżety reklamowe


Każdy lubi dostawać prezenty. Pomożemy Ci dobrać gadżet tak, by sprawił on jak największą radość Twojemu klientowi lub współpracownikowi. Wybór jest niemal nieograniczony, zaś jakość wykonania wysoka. Gadżet na długo zagości u obdarowanego, podczas gdy zdobiące go logo będzie przypominało o Tobie i Twojej firmie.
Sprawdź naszą ofertę: www.kreatywnegadzety.pl

 

 

Więcej?

Szczerze? Nie bardzo wiemy, gdzie leży kres możliwości. Poligrafia, multimedia, oznakowanie obiektów, systemy wystawiennicze, akcydensy a także pełne kampanie reklamowe i wsparcie marketingowe
– tyle i jeszcze więcej możesz oczekiwać od Pracowni Kreatywnej.

 

 

 

 

 

 

Warto zobaczyć