Pracownia Kreatywna

 

Dokładnie o to nam chodziło…

to zdanie, które najczęściej słyszymy od naszych Klientów. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy zespołem. Nie tylko profesjonalistów, ale i przyjaciół. To właśnie taka, a nie inna konstelacja ludzka stanowi o naszej sile. Rozumiemy się bez słów, inspirujemy bez ustanku, a swoją wiedzę przekładamy na praktyczne efekty. Cenimy sobie możliwość realizacji ciekawych projektów i szukania innowacyjnych rozwiązań.

 

 

 
 

Twoja idea, nasze rozwiązania

W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie sprawić, by Twoje idee stały się rzeczywistością. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i czuwamy nad osiąganiem właściwych efektów, na każdym z etapów realizacji. Począwszy od analizy wymagań Klienta, poprzez przygotowanie projektu, jego realizację i wdrożenie, a skończywszy na jego monitoringu. Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu uzyskujemy efekty maksymalnie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, na każdym z etapów realizacji projektów.

 

 
 
 

Jasne zasady
współpracy

Ponieważ, natura naszych realizacji jest wielowymiarowa i często skomplikowana wymaga jasnych zasad współpracy. Transparentność wyceny i elastyczność czasu realizacji projektu to podstawa naszej relacji z Klientem. Czynniki te wzajemnie na siebie wpływają i ostatecznie to Ty decydujesz o swoich priorytetach. Już na początku realizacji projektu przedstawiamy naszym Klientom czytelne i klarowne zasady wyznaczania terminów oraz wyceny pracy.

 

 
 

Pracujemy z tymi, którzy oczekują rezultatów

Robimy naprawdę dużo. Nasi Klienci wymagają wszechstronnego podejścia a my im to po prostu gwarantujemy. Posiadamy zespół ludzi odpowiedzialnych za wszelkie elementy realizacji Klienta, potrafiących przekuć swoją pracę w jakość i kunszt efektów finalnych. Pracujemy z tymi, którzy oczekują rezultatów.

 

 

Kompleksowe
podejście do projektu

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami z branży reklamowej z całego kraju nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie poprowadzić Twój projekt kompleksowo – od A do Z.

 

 

Stabilność

Od 2005 roku zgromadziliśmy w swoim portfolio ponad 130 zadowolonych firm, obecnie aktywnie obsługujemy ponad 50 firm z różnych branż, od rozrywkowej, przez developerską aż do spożywczej i bankową – m.in. Sygma Bank, Grupa Unibep, SBR Bank czy Rogowski Development.
W końcu 2012 roku przekształciliśmy się w Sp. z o.o. i automatyczne dołączyliśmy do Grupy Bliska, która zatrudnia 300 osób i w 2012 roku osiągnęła przychód 150 mln zł. Dzięki stabilności kapitałowej oraz wysokiej jakości naszych realizacji jesteśmy solidnym i niezawodnym Partnerem.

 

 

 

Zadowoleni Klienci

Pracownia Kreatywna od 2005 r z powodzeniem zajmuje się kreowaniem wizerunków nowych marek, projektowaniem i realizacjami graficznymi,
jak i kompleksowymi kampaniami reklamowymi firm. Od wizytówek, poprzez oznakowania obiektów, produkcję video…  aż do realizacji w internecie. Kompleksowo – od A do Z.

 

Warto zobaczyć